Jak získat více bonusů

Kasíno láká nové hráče na neodolatelné bonusy. Rozhodně se na začátku vyplatí těchto bonusových nabídek využít a bonusy na ruletu inkasovat. Jak vlastně bonusy fungují? Jedná se o tzv.bonusové peníze, to znamená, že je nemůžete vybrat (alespoň ne ihned), ale můžete je použít na hru jako plnohodnotné peníze. To znamená, že pokud já vložím do kasína 100 Euro (2.500 Kč), tak se mi na účtě objeví automaticky 200 Euro (5.000 Kč) a to už je slušná částka do začátku. Když mluvíme o tom, že peníze nelze vybrat hned, tak tím myslíme to, že pokud byste pomýšleli na výběr bonusových peněz, tak to znamená, že je musíte protočit - to znamená několikrát je použít ve hře. Počet protočení peněz má každé kasíno nastavené jinak, ale rozhodně tak vysoko, že využít bonus k tomu, že ho chcete později vybrat, se nevyplatí. Když bonus použijete na ruletní systémy, které popisujeme na tomto webu, tak vyděláte mnohonásobně více.

Základní triky pro více bonusů  1. Založte si více účtů v jednom kasínu. Bude se Vám to stejně hodit, protože později budeme muset hrát na více účtech, aby jste rozmělnili velké sumy (Tipy na zmatení kasína) .
  2. Založte si účty také v jiných kasínech - doporučujeme tyto kasína: Unibet, Bwin, CasinoEuro
  3. Přihlaste se k odběru novinek a my Vám napíšeme, když bude nějaká akce. Kasína v průběhu roku rozdávají bonusy, točení zdarma a další zajímavé ceny.

Dávejte pozor na vyplňování správných údajů při registraci - více na "Jaké částky vybírat"

Test zisku - důkaz

Napsali o nás

Stránky jaknaruletu.cz si rozhodně neberou s kasíny servítky. Pokud to takto bude pokračovat, tak to mohou kasína zanedlouho zabalit
Ruleta už není jak je vidět jen hra. Je to způsob obživy, jak dokazují stránky jaknaruletu.cz, většinou více než nadstandardní.
Podvod nebo legální hra? Od obojího trochu, hra je legální, je to jakýsi podvod na štěstí - jednoduše ho obejdete, říká redaktor jaknaruletu.cz
Jak se může z jednoho eura stát tisíc? Jednoduše, 1+1+1 a tak dále a máte tu 1000 eur hned. Co vám pak brání z 1000 eur udělat 10 000 eur. Sledujte návody na jaknaruletu.cz
Milionářka ve 20 letech, server jaknaruletu.cz Vám přináší rozhovor s nejmladší milionářkou, který denně sedí u rulety. Je tak pilná, že její konto na Unibetu přesáhlo výběry více než miliónů korun.
Jaknaruletu.cz - nejdrzejší stránky, co si umíte představit. Dají Vám návod, jak se zaregistrovat v kasínu, inkasovat bonus 2500 Kč zdarma na hraní rulety a pak je oškubat. A kasíno s tím nic neudělá. Sledujte skutečné příběhy lidí.
Bwin

Kdo právě vyhrává


Petrs - 12.554 Kč
Komárek - 1.554 Kč
LadunkaPe - 18.554 Kč
Tomasjjj - 5.554 Kč
Jakub000001 - 9.988 Kč

Jaknaruletu.cz rekord

petiiiik - 118.225 Kč