Otázky a odpovědi ruleta

Ptejte se nás, my co víme, to odpovíme. Máme několikaleté zkušenosti s hraním i s vkládáním a vybíráním peněz, také s řešením různých sporů a v neposlední řadě dobré kontakty, na koho se obrátit při výběru větších částek.

Jde tímto způsobem opravdu vyhrát?

ANO! Je to opravdu matematika, je to zkrátka dané a ověřené. Já sám tím vydělávám obrovské sumy. Jde jen o to si zachovat chladnou hlavu.

Je to těžké? Je potřeba mít nějaké speciální vzdělání?

Není třeba. Zvládne to člověk, který zvládne pustit internet a odeslat e-mail.

Jsou nějaká rizika? Může se objevit závislost?

Závislost se může objevit - a objeví se. Kdo by nebyl závislí na penězích. Jednou jsem začal, hrál kolem druhé hodiny odpoledne a v osm ráno jsem končil s 28 000 Kč na účtu. Poté jsem si musel dát 2 dny odpočinek, protože jsem stále viděl samá čísla.

Je to bezpečné?

Ano. V naší nabídce jsou ověřená kasina, která jsou navštěvována statisícem hráčů. Jsou kontrolovány různými institucemi a samotná kasina používají mnohé bezpečnostní systémy, které zaručují kvalitu, bezpečnost převodů financí a ochranu osobních údajů. Ještě nikdy se nestalo, že by kasíno nemělo na vyplacení výhry, to je nemožné.

Jsou tyto ruletní systémy legální?

ANO! Je to matematika, je zcela na Vás, na co a jak vsadíte. Nikdo Vám nemůže poručit způsob, jak/kolik/kam máte vsázet.

Co dělat, když padne nula?

Když padne 0, tak se nic neděje? je to jakoby padla špatná barva. Takže zcela bez obav zdvojnásobte částku a pokračujte dále.

Musím vyplnit pravdivé údaje při registraci?

Ano, musíte. Při prvním velkém výběru budete muset poslat e-mailem kopii občanského nebo řidičského průkazu, takže byste se dostali do problémů, pokud by údaje nesouhlasili.

Jaké částky můžu vybírat a jak?

To podrobně popisujeme v "Jaké čásky vybírat"

Co dělat, když přijde dlouhá série?

Zde popisujeme, jak se dlouhým sériím vyhnout, popřípadě jak se s nimi vypořádat.

Potřebuji ke vkladu kreditní kartu a nebo mi stačí bankovní účet?

Kreditní kartu ke vložení ani k výběru peněz nepotřebujete, všechna uváděná kasína mají účet v České republice, takže za převod budete platit pouze místní poplatky bance.

Je velký bonus zárukou kvality?

V poslední době se objevují kasína, která nabízejí bonusy ve výši 1000 Eur i více. Jsou to jen lákadla, věřte jen vyzkoušeným kasínům, které uvádíme na stránkách.

Existují další systémy, jak porazit ruletu?

Ano, my na stránkách uvádíme několik systémů. Systémů je velké množství, ale ne všechny musí fungovat, takže my je testujeme a na stránky je dáme až po půlročním testování.

Ruleta systémy >>
 
Test zisku - důkaz

Napsali o nás

Stránky jaknaruletu.cz si rozhodně neberou s kasíny servítky. Pokud to takto bude pokračovat, tak to mohou kasína zanedlouho zabalit
Ruleta už není jak je vidět jen hra. Je to způsob obživy, jak dokazují stránky jaknaruletu.cz, většinou více než nadstandardní.
Podvod nebo legální hra? Od obojího trochu, hra je legální, je to jakýsi podvod na štěstí - jednoduše ho obejdete, říká redaktor jaknaruletu.cz
Jak se může z jednoho eura stát tisíc? Jednoduše, 1+1+1 a tak dále a máte tu 1000 eur hned. Co vám pak brání z 1000 eur udělat 10 000 eur. Sledujte návody na jaknaruletu.cz
Milionářka ve 20 letech, server jaknaruletu.cz Vám přináší rozhovor s nejmladší milionářkou, který denně sedí u rulety. Je tak pilná, že její konto na Unibetu přesáhlo výběry více než miliónů korun.
Jaknaruletu.cz - nejdrzejší stránky, co si umíte představit. Dají Vám návod, jak se zaregistrovat v kasínu, inkasovat bonus 2500 Kč zdarma na hraní rulety a pak je oškubat. A kasíno s tím nic neudělá. Sledujte skutečné příběhy lidí.
Bwin

Kdo právě vyhrává


Petrs - 12.554 Kč
Komárek - 1.554 Kč
LadunkaPe - 18.554 Kč
Tomasjjj - 5.554 Kč
Jakub000001 - 9.988 Kč

Jaknaruletu.cz rekord

petiiiik - 118.225 Kč