Ruleta tipy na zmatení kasína

Systém je sice legální a nejedná se o podvod, ale vždy je lepší být nenápadný. Proto se vyplatí měnit druh rovných sázek. Pro náš systém totiž můžeme požít i další rovné sázky, jako jsou sudá/lichá a vysoká/nízká.

Základní triky na odpoutání pozornosti

 
  1. Pokud sázíte na barvy, sázejte i další možnosti (rovné sázky) - vysoká/nízká
  2. Další možnosti rovných sázek je sudá/lichá
  3. Pokud padají krátké série a peníze rychle přibývají, tak hrajte maximálně hodinu.
  4. Mějte v banku max. 5.000 euro, respektive DO 5.000 Euro.
  5. Založte si více účtů - po hodině se odhlaste a pak hrajte na jiném účtu
  6. Také kasínu něco dejte - jděte třeba na automaty a tam prohrajte 100 euro. Pak se zase vraťte a vyhrávejte na ruletě
  7. Mějte účty ve více kasínech - Unibet, Bwin, CasinoEuro
  8. Udělejte si tabulku a dávejte si volné dny v kasínech, kdy se vůbec nepřihlásíte. Ideální je jednou týdně dát si den volna v jednom kasínu.

To jsou základní tipy a triky, které můžete používat pro bezproblémovou hru. Pokud máte další tipy budeme za ně rádi, pište prosím na info@jaknaruletu.cz

Proč jsou důležité pravdivé údaje při registraci?

Někdy se bohužel stane, že se dostanete pod drobnohled manažerů kasína. Sice proti používání systémů nezmůžou nic, ale na čem vám mohou nachytat, jsou nepravdivé údaje při registraci. Znamená to, že například při vyplňování data narození si řeknete - "k čemu jim bude datum narození, dám tam 1.1.1900", ale pokud kasíno požádáte o výběr několika tisíc Euro, tak při první výběru může požadovat ověření. A v tu chvíli nastává kámen úrazu, protože chtějí zaslat občanský průkaz, který když jim pošlete, tak oni zjistí, že jste uvedli nepravdivé údaje a tím porušili podmínky kasína. Můžete dojít nejen k tomu, že Vám peníze nevyplatí,ale že Vám dokonce zavřou účet bez náhrady. Proto na to opravdu pozor a pokud si budete zakládat více účtu, tak použijte například údaje sourozence, nebo kamaráda, protože pak by mohl nastat tento problém.

 
Test zisku - důkaz

Napsali o nás

Stránky jaknaruletu.cz si rozhodně neberou s kasíny servítky. Pokud to takto bude pokračovat, tak to mohou kasína zanedlouho zabalit
Ruleta už není jak je vidět jen hra. Je to způsob obživy, jak dokazují stránky jaknaruletu.cz, většinou více než nadstandardní.
Podvod nebo legální hra? Od obojího trochu, hra je legální, je to jakýsi podvod na štěstí - jednoduše ho obejdete, říká redaktor jaknaruletu.cz
Jak se může z jednoho eura stát tisíc? Jednoduše, 1+1+1 a tak dále a máte tu 1000 eur hned. Co vám pak brání z 1000 eur udělat 10 000 eur. Sledujte návody na jaknaruletu.cz
Milionářka ve 20 letech, server jaknaruletu.cz Vám přináší rozhovor s nejmladší milionářkou, který denně sedí u rulety. Je tak pilná, že její konto na Unibetu přesáhlo výběry více než miliónů korun.
Jaknaruletu.cz - nejdrzejší stránky, co si umíte představit. Dají Vám návod, jak se zaregistrovat v kasínu, inkasovat bonus 2500 Kč zdarma na hraní rulety a pak je oškubat. A kasíno s tím nic neudělá. Sledujte skutečné příběhy lidí.
Bwin

Kdo právě vyhrává


Petrs - 12.554 Kč
Komárek - 1.554 Kč
LadunkaPe - 18.554 Kč
Tomasjjj - 5.554 Kč
Jakub000001 - 9.988 Kč

Jaknaruletu.cz rekord

petiiiik - 118.225 Kč