Ruleta trik na dlouhé série

Pokud začínáte s ruleta systémem a máte malý bank, tak je dobré využít těchto pojistek proti dlouhé sérii. Je to sice zdlouhavější, ale pokud by přišla delší série a vy jste měli v banku pouze 200 euro, tak by mohlo dojít k tomu, že byste nemohli delší sérii financovat.

Pojistka na dlouhé série v ruletě 1

 

Tato pojistka je nejúčinnější, ale také nejzdlouhavější. Je založená na to, že budete čekat, až přijde jedna barva například 3x za sebou a pak teprve vsázíte. Znamená to v praxi, že tím bude série určitě o ty první 3 barvy, na které jste počkali, kratší. Chce to ale vekou trpělivost. Toto zatočení na prázdno, bez sázky, nabízí například kasíno Unibet nebo Casino Euro.

  1. Protočím na prázdno, padne černá
  2. Protočím na prázdno, padne červená
  3. Protočím na prázdno, padne červená
  4. Protočím na prázdno, padne červená. To je pro mě signál začít vsázet na černou.
  5. Vsadím tedy na černou, padla zase červená
  6. Vsadím zase na černou, opět padla červená
  7. Vsadím opět černou a padla nám černá

Jak vidíte, tak v normálním případě by padla 5x červená a já musel 5x navyšovat sázku. Já ale první 3 červené počkal, takže jsem navyšoval jen 2x a to je rozdíl.

Průběh vylepšení v tabulce

Sázka Vsazena barva Jaká padla barva Celkem prosázeno Výhra
0 euro točím naprázdno černá 0 0
0 euro točím naprázdno červená 0 0
0 euro točím naprázdno červená 0 0
0 euro točím naprázdno červená 0 0
1 euro černá červená 1 0
2 euro černá červená 3 0
4 euro černá černá 7 8

Vidíte, že jste museli vsadit celkem 7 euro. Pokud bychom nepoužili tento trik, tak by byla částka několikanásobně vyšší. Vyplatí se tedy ze začátku vydělávat sice pomaleji, ale jistěji.

 
Test zisku - důkaz

Napsali o nás

Stránky jaknaruletu.cz si rozhodně neberou s kasíny servítky. Pokud to takto bude pokračovat, tak to mohou kasína zanedlouho zabalit
Ruleta už není jak je vidět jen hra. Je to způsob obživy, jak dokazují stránky jaknaruletu.cz, většinou více než nadstandardní.
Podvod nebo legální hra? Od obojího trochu, hra je legální, je to jakýsi podvod na štěstí - jednoduše ho obejdete, říká redaktor jaknaruletu.cz
Jak se může z jednoho eura stát tisíc? Jednoduše, 1+1+1 a tak dále a máte tu 1000 eur hned. Co vám pak brání z 1000 eur udělat 10 000 eur. Sledujte návody na jaknaruletu.cz
Milionářka ve 20 letech, server jaknaruletu.cz Vám přináší rozhovor s nejmladší milionářkou, který denně sedí u rulety. Je tak pilná, že její konto na Unibetu přesáhlo výběry více než miliónů korun.
Jaknaruletu.cz - nejdrzejší stránky, co si umíte představit. Dají Vám návod, jak se zaregistrovat v kasínu, inkasovat bonus 2500 Kč zdarma na hraní rulety a pak je oškubat. A kasíno s tím nic neudělá. Sledujte skutečné příběhy lidí.
Bwin

Kdo právě vyhrává


Petrs - 12.554 Kč
Komárek - 1.554 Kč
LadunkaPe - 18.554 Kč
Tomasjjj - 5.554 Kč
Jakub000001 - 9.988 Kč

Jaknaruletu.cz rekord

petiiiik - 118.225 Kč