Vše o ruletě

Ruleta patří mezi nejpřednější hry v kasinech po celém světě. Základem rulety je otáčivé zařízení, které se skládá ze dvou soustředných kol. Větší z kol je nehybné, zatímco menší se otáčí. Menší kolo je dále rozděleno na 37 nebo 38 obarvených a očíslovaných dílů. Ukazatelem výhry nebo prohry se stává kulička, která se vhodí po vnějším kole proti směru rotace menšího kola. Kulička se po chvíli zastaví na nějaké číslici a barvě. Poté záleží, kam daný hráč před roztočením kola vsadil.

Slovník pojmů

Americká ruleta - ruleta má 38 obarvených a očíslovaných dílů. Má totiž dvě nuly (respektive jednu normální nulu a jednu dvojnulu), které jsou nevýhodné pro hráče.

Event - sázka na barvu, sudou/lichou nebo velké/malé
Evropská ruleta - ruleta s jednou nulou (0)
Francouzská ruleta - ruleta s jednou nulou uplatňující pravidlo La Partage
Free spin - jedno protočení rulety bez nutnosti vsadit
La Partage - padne-li nula, vrací se polovina sázek na barvy, sudou/lichou, velkou/malou. Pravidlo se uplatňuje při Francouzské ruletě.
Spin - jedno protočení rulety
Street - neboli ulice, řada 3 čísel, která jsou na plátně vedle sebe, tedy 1, 2, 3 nebo 6, 7, 8, apod.
WR - Wager requirements - číslo, které udává, kolikrát musíte bonusovou částku vsadit, abyste ji mohli vybrat.
Žeton - jedna mince mající určitou hodnotu

Pravidla rulety

Existují 3 druhy rulety - Americká ruleta, Evropská ruleta a Francouzská ruleta.
Mezi sebou mají jen malé odlišnosti v pravidlech.
Americká ruleta má 2 nuly (jednu normální nulu „0“ a jednu dvojnulku „00“). Pro hráče je tato situace nevýhodná, protože mají 2x větší pravděpodobnost, že padne nula.
Evropská a Francouzská ruleta mají nulu pouze jednu a liší se v tom, že ve Francouzské ruletě se uplatňuje pravidlo La Partage - padne-li nula, vrací se polovina sázek na barvy, sudou/lichou, velkou/malou. U Evropské rulety se toto pravidlo neuplatňuje.

Ruleta systémy >>
 

Možnosti sázení v ruletě

1. Sázky na jedno číslo - Přesné
Žeton lze vsadit pouze na jednotlivé číslo, včetně nul (0,00). Žeton se přitom položí přímo na ono jednotlivé číslo.
2.Kombinované sázky
Sázka na dvě čísla (split) Žeton lze vsadit na jakákoliv dvě sousedící čísla - položením na čáru, která je dělí. Pamatujte, že žeton lze
3.Sázka na tři čísla (street), Sázky na uličku (street)
pokrývají tři čísla. Žeton se položí na vnější ohraničující čáru ruletového stolu vedle odpovídající řady tří čísel. Všimněte si, že sázky na uličku lze umístit také na 0, 1 a 2; dále 0, 2 a 3. 4. Sázka na čtyři čísla (čtverec nebo roh)
Rohové či čtvercové sázky pokrývají čtyři čísla. Žeton se pokládá na průsečík čtyř čísel. Můžete také vsadit na 0, 1, 2 a 3. Žeton se položí na horní pravou hraniční čáru ruletového stolu, mezi 0 a 3.
5. Sázka na šest čísel
Sázka na řadu pokrývá dvě sázky na uličku, to je šest různých čísel ve dvou řadách třech čísel. Žeton se položí na nejbližší ohraničující čáru ruletového stolu, kde ji protíná čára oddělující dvě řady.
6. Sázky na 12 čísel
Sázka na sloupec (column) Sázka na sloupec je určena na krátké straně ruletového stolu, kde jsou tři pole označená “2 ku 1″. Můžete pokládat sázky na horní řadu, prostřední řadu nebo na dolní řadu. Sázka položená do jednoho z těchto tří polí označí všech dvanáct čísel nad ním (kromě 0 a 00).
7. Sázka na tucet (dozen)
Sázku je možné přiložit na první třetinu (čísla 1-12), druhou třetinu (čísla 13–24) nebo třetí třetinu (čísla 25–36).
8. Rovné sázky - Sázky Černá nebo Červená, Sudá nebo Lichá a Malé nebo Velké
Sázka položená do jednoho z polí na dlouhé straně stolu pokrývá polovinu čísel ruletového stolu (kromě 0). Každé pole tedy pokrývá 18 čísel.

Ruletní stůl

Názorná ukázka, kam položit žeton, aby bylo dosaženo požadované sázky.

PRŮBĚH hraní rulety

Jako první věc musí hráč sázet. Ten si vybere kteroukoli variantu (může i zvolit více variant) z výše uvedených možností. - v některých kasinech existuje možnost free spinu, to znamená, že nemusíte sázet a necháte jen protočit Poté, co všichni hráči dosází, se roztočí otáčivé zařízení, které se skládá ze dvou soustředných kol. Kulička se vhodí po vnějším kole proti směru rotace menšího kola. Po chvíli kulička zpomalí, až úplně zastaví na nějakém políčku barevně a číselně označeném. Následuje vyplácení výhry či propadnutí prohraných žetonů do banku.

VÝPLATNÍ POMĚRY PŘI VÝHŘE

Červená nebo černá (barva): vyplácí se jednonásobek vsazené částky
Sudá nebo lichá (odd or even): vyplácí se jednonásobek vsazené částky
Malé (1–18) nebo velké (19–36) (low or hight): vyplácí se jednonásobek vsazené částky
Sloupec (column): vyplácí se dvojnásobek vsazené částky
Tucet (dozen): vyplácí se dvojnásobek vsazené částky
Sázka na jedno číslo: vyplácí se 35ti násobek vsazené částky
Sázka na dvě čísla (split): vyplácí se 17ti násobek vsazené částky
Sázka na tři čísla: vyplácí se 11ti násobek vsazené částky
Sázka na čtyři čísla: vyplácí se 18ti násobek vsazené částky
Sázka na šest čísel: vyplácí se 5ti násobek vsazené částky

Novinka: Live ruleta (ruleta na živo)

Zažijte více adrenalinu a vzrušení. Zahrajte si ruletu z domova, ale dívejte se při tom do očí skuteční dealerce. ANO, je to skutečně tak, stačí se zaregistrovat zdarma v kasínu, přípojit se na LIVE ruletu a sledovat jste ve hře.

Live Ruleta

 

Výhody live rulety

- vše probíhá v reálném čase, vidíte přes webkameru, co se děje na stole
- velké limity na stole
- příjemné prostředí a sexy dealerky
- mořnost komunikace s dealerkou
- vidíte, kolik vyhráli ostatní hráči


vyzkoušejte live ruletu >>


Unibet Casino Euro

 

 
Test zisku - důkaz

Napsali o nás

Stránky jaknaruletu.cz si rozhodně neberou s kasíny servítky. Pokud to takto bude pokračovat, tak to mohou kasína zanedlouho zabalit
Ruleta už není jak je vidět jen hra. Je to způsob obživy, jak dokazují stránky jaknaruletu.cz, většinou více než nadstandardní.
Podvod nebo legální hra? Od obojího trochu, hra je legální, je to jakýsi podvod na štěstí - jednoduše ho obejdete, říká redaktor jaknaruletu.cz
Jak se může z jednoho eura stát tisíc? Jednoduše, 1+1+1 a tak dále a máte tu 1000 eur hned. Co vám pak brání z 1000 eur udělat 10 000 eur. Sledujte návody na jaknaruletu.cz
Milionářka ve 20 letech, server jaknaruletu.cz Vám přináší rozhovor s nejmladší milionářkou, který denně sedí u rulety. Je tak pilná, že její konto na Unibetu přesáhlo výběry více než miliónů korun.
Jaknaruletu.cz - nejdrzejší stránky, co si umíte představit. Dají Vám návod, jak se zaregistrovat v kasínu, inkasovat bonus 2500 Kč zdarma na hraní rulety a pak je oškubat. A kasíno s tím nic neudělá. Sledujte skutečné příběhy lidí.
Bwin

Kdo právě vyhrává


Petrs - 12.554 Kč
Komárek - 1.554 Kč
LadunkaPe - 18.554 Kč
Tomasjjj - 5.554 Kč
Jakub000001 - 9.988 Kč

Jaknaruletu.cz rekord

petiiiik - 118.225 Kč